Основне меню
Для діток

Що таке іноземна мова

Чи думав ти над тим, що таке іноземна мова? Що дає тобі володіння нею та чого позбавляє переконання, що іноземна мова потрібна лише тим, хто прямує закордон чи бажає влаштуватись на роботу в престижну компанію?

Побутує думка, що пересічному громадянину достатньо знати кілька слів англійською «аби не було соромно» . А більшість людей взагалі не задумується над тим, варто їм знати іноземну мову чи ні. І лише бажання вийти заміж за іноземця або написати додатковий плюс у своє резюме, зрідка здатне спонукати подати заявку на мовні курси.

Притримуюсь таких позицій, людина свідомо позбавляє себе доступу до глибокої криниці чистої води. Адже процес вивчення іноземної мови може стати великою радістю та неймовірно ефективним засобом особистого розвитку людини. Всім відомий вислів «скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина» став банальним та потребує додаткової інтерпретації чи то ребрендінгу, як часто висловлюються у сучасній вже не зовсім українській мові.

Переваги, які дарує володіння іноземним мовами сучасній людині – очевидні:

це і можливість вільного доступу до інформації та її неупередженого аналізу, що не покладається на спотворені чужі переклади, і почуття свободи в спілкуванні з людьми. Знання іноземної мови стане також кроком до здобуття впевненості у власних силах. Та перш за все процес опанування невідомим дає нам ні з чим незрівнянний шанс розбити стереотипи власного мислення та звільнитись від його усталених форм. А це означає свободу сприйняття світу та вираження себе як його частини. Це означає також і те, що ти в змозі обмінятись своїм скарбом мудрості з людьми інших країн, інших систем та інших континентів. І повір, що одним з найприємніших відчуттів в житті є усвідомлення того, що на справді не існує різних мов, існує лише одна – взаєморозуміння.

Хочеш переконатися та отримати справжнє задоволення від опанування іноземною? Завітай у Мовний Клуб “Open World!

У Клубі успішно створюється природнє мовне середовище як для дітей, так і для дорослих, що гарантує Вам інтерактивність та приємність процесу засвоєння та досягнення швидкого результату.

Клуб приділяє особливу увагу роботі з дітьми та специфіці засвоєння мови малятами. Адже іноземна мова є також і засобом впливу на формування міцної дитячої психіки і закладення основи їх гнучкого мислення.

Вільне володіння іноземними мовами – шлях до Світового Успіху!

Не вагайтесь, приходьте у наш клуб і дізнаєтесь про здібності вашого маляти та про свої власні!