Основне меню
Для діток

Business English

Програма Бізнес Анлійська рохрахована на людей, які бажають опанувати мову на високому рівні та спілкуватися нею у формальних ситуаціях.


Основна програма побудована по підручнику Market Leader та розроблена для таких рівнів:
Elementary – початковий рівень бізнес англійської, по заверешнню якого Ви вивчаєте первинний багаж ділової лексики, основні граматичні структури, вмієте представити себе та свою компанію.
Pre-Intermediate - по завершенню цього рівня ви можете вести телефонні розмови, робити доповіді на конференціях, підтримати дружню бесіду з бізнес партнерами.
Intermediate – пройшовши цей курс Ви уже маєте змогу вільно спілкуватися на багато тем, а також розумієтеся в основах бізнес-листування та ведення переговорів.
Upper-Intermediate – по завершенню цього курсу Ви значно збільшете запас специфічної ділової лексики та навитеся правильно вживати необхідні граматичні конструкції у ділових контекстах.
Advanced – рівень розрахований на людей, що уже вільно володіють загальню англійською і бажають насичити свій словниковий багаж специфічними термінами.

Підручник Market Leader використовує автентичні матеріали з найбільш авторитетних джерел, таких як Financial Times, що дає можливість ознайомитись із сучасними проблемами світу бізнесу та професійними мовними стандартами. Секція підручника Case Study – це спеціально розроблені конкретні ситуації в бізнесі, які розігруються в групі як рольові ігри. Це дає можливість застосувати не лише вивчену лексику, а й свої ділові якості для вирішення актуальних проблем. 

Додаткова програма включає в себе безліч додаткових тем, які пропонуються для опрацювання, а саме: бізнес-листування, проходження співбесіди англійською мовою, правила головування та участі у засіданнях, правила ведення переговорів, основи телефонної комунікації та безліч інших. Кожна тема, окрім теоретичного матеріалу, підкріплюється практичним заняттям, де всі можуть вільно застосувати отримані навички.