Основне меню
Для діток

Групи японської мови

Мовний Клуб Open World пропонує заняття з японської мови на декількох рівнях:


1. Група початкового рівня (новий набір). Програма занять побудована на підручником Minna no Nihongo та націлена на людей, які ніколи не мали справи з японською мовою. На цьому рівні відбувається опанування двох абеток – хірагана та катакана, вивчення повсякденних фраз, простих граматичних конструкцій та найпростіших ієрогліфів. Заняття у цій групі будуть цікаві для тих, хто до цього часу тільки планував зайнятись японською мовою, кому знання японської мови буде потрібне для навчання, бізнесу чи подорожей.


2. Групи підготовки до JLPT (Japanese Language Proficiency Test) – міжнародного тесту на визначення рівня японської мови, рівні N5 – N3. Інтенсивний тримісячний курс з підготовки до здачі іспиту JLPT в грудні. Курс розрахований на слухачів, які володіють японською мовою на певному рівні та буде цікавий як для студентів, які навчаються за спеціальністю «Японська мова та література», так і для людей, що займаються японською мовою самотужки.


3. Дитяча група японської мови (9 – 12 років). У програмі курсу - привітання, прості діалоги, базові граматичні конструкції та лексика, хірагана, прості ієрогліфи, японські пісні, орігамі та традиційні ігри.