Основне меню
Для діток

Французька мова

Французька мова – мова кохання і поезії, пісень і кіномистецтва, це мова, шарм і мелодійність якої заворожує.

Францу́зька мо́ва (фр. français) —офіційна мова Франції, франкомовного населення Бельгії, Швейцарії, Канади (у яких є однією з офіційних). Також французькою мовою користується населення багатьох держав Африки, Карибського басейну (Гаїті і т. д.), Французької Гвіани, зокрема і як офіційною мовою. Загалом французька є офіційною у 29 країнах.

Французькою розмовляють приблизно 77 мільйонів людей як рідною (їх називають франкофонами) і 128 мільйонів загалом. Вона є офіційною або адміністративною у різноманітних спільнотах і організаціях: ООН, ЮНЕСКО, НАТО, в Європейському Союзі, Міжнародному Олімпійському Комітеті, Міжнародному Червоному Хрестаі Французька це мова багатьох міжнародних юридичних інстанцій. Володіння французькою мовою є необхідним для кожного, хто прагне побудувати кар'єру в міжнародних організаціях.

Друга у світі за популярністю вивчення як іноземної мови. Кількість справді здатних спілкуватися французькою мовою — близько 200 мільйонів (відповідно до даних, наведених на сайті Французької академії, яка здійснює регулювання французької мови).

Франція – найбільш відвідувана країна у світі, з більш ніж 70 мільйонами відвідувачами на рік. Зі знаннями французької мови буде більш комфортно відвідати Париж і всі регіони Франції (від ласкавого Блакитного берега до засніжених вершин Альп і диких куточків Корсики), а також зрозуміти культуру, менталітет і мистецтво жити по-французьки. Французька мова також буде корисною під час поїздок в Африку, Швейцарію, Канаду, Монако, на Сейшельські острови...

Французька мова дивує своєю неповторністю і загадковістю. Чи знаєте Ви, що, наприклад, третій поверх будівлі у Франції буде називатись другим? Що цифра 80 – quatre–vingts – по французьки означає «чотири рази по двадцять»?

А скільки французьких слів ми вживаємо щодня! Наприклад: люстра, абажур, маскарад, браслет, одеколон, пудра, мотив, сюжет, афіша, актор, суфлер, партер, бюст, бюлетень, екіпаж, костюм, пальто, блуза, кабінет, сержант, атака, фронт, каска, корпус, маршал, дебати, кур'єр, департамент, шосе, паркет, пансіон, пасаж та багато інших…

Французька мова - легка для навчання. Існують численні методи щоб вивчити французьку мову розважаючись, як для дітей, так у для дорослих. Можна дуже швидко досягти рівня, що дозволяє спілкуватися французькою мовою.