Основне меню
Для діток

Фотозйомка дітей

tl_files/photos/Ditlahy/Sashkasmall.jpgДитячий світ настільки безпосередній та світлий, що з перших кадрів мимоволі перенісить у світ дитинства. Миле та чисте дитяче личко, відкритий світу погляд і щаслива посмішка – це чудовий об’єкт для фотооб’єктива і велика приємність та задоволення для  фотографа.

З перших моментів життя дітки швидко змінюються. Вони пізнають світ й кожен день наповнений морем чудових відкриттів і досягнень. Ще вчора ваш малюк намагався перевернутися, а вже сьогодні повзає по килимі. Перший крок, перша посмішка, перший подив, радість та чисті дитячі слізки – це події варті того, щоб не лише залишитися у вашій пам’яті, а ще й на світлинах сімейного фотоальбому, який так приємно буде переглядати у родинному колі.

Для людей, закоханих у свою роботу, і, звичайно, для дітей, робити дитячі фотографії – це велике задоволення. Дитячий фотограф допоможе вам зберегти чудові моменти життя вашого малюка, навіть скласти цілий життєвий  літопис вашої родини: очікування малюка, перші дні його життя, перший День Народження. Скільки ще всього буде «першого», а тому самого яскравого, найкращого, що варто запам’ятати.

 

У нас ви можете замовити студійну та виїзну фотосесію для Ваших малюків.

Чудовим доповненням до авторських світлин Вашої родини стануть  фотоальбоми ручної роботи дизайнера Оксани Таран, виготовлені спеціально для членів та гостей нашого клубу.