Основне меню
Для діток

Дитячі групи

    На цей момент Open World пропонує декілька потоків дитячих груп відповідно до віку:

- малюки від 3 до 4 років 

- дошкільнята

- школярі та підлітки

Заняття у всіх групах проводиться на основі британських та німецьких підручників з використанням додаткових матеріалів.

 

Дитячий напрямок курсу англійської мови націлений на те, щоб малята призвичаїлись до іншомовного середовища уже у ранньому віці. Переваг у залученні до мовленнєвої діяльності іноземною мовою ще в ранньому дитинстві більш, ніж багато, адже саме на цьому етапі розвитку дитина абсорбує такий обсяг нової інформації, з яким їй, мабуть, не до ведеться стикатися впродовж усього подальшого життя. Причому у такому ранньому віці це все відбувається швидко і без надмірних зусиль. 

 
    Часто батьки стереотипно пов’язують залучення дитини до опанування іноземної мови в ранньому віці з обмеженням самого дитинства як такого чи, точніше, його яскравості і безтурботності. Однак, враховуючи усі особливості потреб дітей від 3-х років методика викладання включає в себе широкий спектр інтерактивних елементів. Заняття включає в себе низку блоків з використанням мультимедіа ресурсів, пісень, ігор, мистецьких завдань. Після такого заняття у вашого малюка сформується стійке переконання, що англійська – це лише цікава гра, а ви будете приємно вражені результатами. А для того, щоб дітки бавились у більш звичній для них атмосфері, ласкаво запрошуємо батьків на заняття.

 

Дитяча група німецької мови орієнтована на дітей молодшого шкільного віку, які раніше займалися або вивчали мову в школі. На даний момент її маленькі учасники знаходяться за загальноєвропейською шкалою рівня знань іноземної мови на рівні А2, тобто можуть спілкуватись у повсякденних простих ситуаціях, що вимагають простих, прямих обмінів інформацією на побутові теми та події. Використовуючи прості терміни, можуть описати свою родину та інших людей, умови проживання, роботу. На заняттях дітки не тільки працюють із стандартними вправами, а й грають різноманітні ігри та дивляться мультики німецькою.

 

Діє також набір у групу німецької мови для діток-початківців.